MSA150024A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MSA150024A
  • Производитель
    ICC (International Components Corporation)
  • Описание
    Elpac MSA150024A Power Supply Output Type: Fixed No. Of Outputs: 1 Output Voltage: 24V Output Current: 6.3A Power Rating: 150W Input Voltage: 85V Ac To 264V Ac Length: 127Mm Width: 76.2Mm Height: 30.9Mm Rohs Compliant: Yes